Poradnia endokrynologiczna

Poradnia czynna zgodnie z harmonogramem przyjęć dostępnym w przychodni.

Poradnia endokrynologiczna usytuowana w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Chełmku zapewnia konsultację, diagnostykę i leczenie schorzeń układu dokrewnego. Swoim pacjentom daje możliwość uzyskania konsultacji w przypadku leczenia chorób tarczycy takich jak na przykład jej nadczynność bądź niedoczynność. Ponadto nasi pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc oraz podjęcie leczenia w przypadku zaburzeń hormonalnych, odpowiadających za pierwotne i wtórne zaburzenia miesiączkowania, zespołu androgennego oraz leczenia otyłości.

Ponadto do kompetencji poradni należy prewencja schorzeń endokrynologicznych i ich powikłań oraz edukacja zdrowotna naszych pacjentów. Naszym pacjentom przysługują wizyty konsultacyjne w okresie przed i poszpitalnym.

Świadczeń medycznych udzielamy bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza POZ lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ oraz odpłatnie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie (zakładka „O nas”).

Poradnia współpracuje z usytuowanymi w naszej przychodni: pracownią rentgenodiagnostyki oraz z laboratorium.

Ustalenie wizyty:

W celu ustalenia terminu wizyty pacjenci mogą się zarejestrować telefonicznie, bezpośrednio w rejestracji lub poprzez e-rejestrację na stronie internetowej naszego zakładu.

Na wizytę prosimy o zabranie ze sobą:

  • dowodu osobistego w celu założenia dokumentacji medycznej,
  • skierowania i zaleceń od lekarza prowadzącego,
  • posiadanych wyników badań,
  • dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.

Lekarze przyjmujący pacjentów:

  • dr n. med. Jacek Szymkowiak

dr n.med. Jacek Szymkowiak