Poradnia chirurgii ogólnej

Poradnia czynna zgodnie z harmonogramem przyjęć dostępnym w przychodni.

Poradnia chirurgii ogólnej usytuowana w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Chełmku zapewnia między innymi konsultacje z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń chirurgicznych. Do zadań poradni należy wykonywanie zabiegów w trybie ambulatoryjnym oraz udzielanie specjalistycznej pierwszej pomocy w stanach nagłych.

Naszym pacjentom zagwarantowane są także usługi diagnostyki i leczenia świeżych bądź przewlekłych ran oraz zaangażowanie w przygotowanie do planowanych zabiegów chirurgicznych. Do kompetencji naszego personelu należy również kontynuacja leczenia poszpitalnego oraz opieka pooperacyjna m.in. zmiany opatrunków jak i usuwanie szwów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych pacjentów stosowany jest sprzęt jednorazowy najwyższej jakości.

Świadczeń medycznych udzielamy bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza POZ lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ oraz odpłatnie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie (zakładka „O nas”).

Poradnia współpracuje z usytuowanymi w naszej przychodni: pracownią rentgenodiagnostyki oraz z laboratorium.

Ustalenie wizyty:

W celu ustalenia terminu wizyty pacjenci mogą się zarejestrować telefonicznie, bezpośrednio w rejestracji lub poprzez e-rejestrację na stronie internetowej naszego zakładu.

Na wizytę prosimy o zabranie ze sobą:

  • dowodu osobistego w celu założenia dokumentacji medycznej,
  • skierowania i zaleceń od lekarza prowadzącego,
  • posiadanych wyników badań,
  • dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.

Lekarze przyjmujący pacjentów:

  • dr n.med. Mariusz Ciopała

dr n.med. Mariusz Ciopała